Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VICKE LINDSTRAND, 2 delar, uthuggna kristallblock, graverad dekor, signerad, Kosta, 1950/60-tal, längd 15 - 21 cm
Smärre slitage
390566
2016-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här