Tomas Gidén
2016-06-14
390580
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TOMAS GIDÉN (född 1953): Interiör med leksakshäst , signerad och daterad 92, fotografi, 26x21,5 cm