Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
800 SEK
SPORTBAG, emblem Fotbolls VM-1958 i Sverige, ca 45x34, dragkedja
Bruksslitage, mindre skador
390582
2016-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här