Väska-VM 1958 Tema Sport

Väska-VM 1958 Tema Sport
Väska-VM 1958 Tema Sport
Väska-VM 1958 Tema Sport
Väska-VM 1958 Tema Sport

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

800 SEK

SPORTBAG, emblem Fotbolls VM-1958 i Sverige, ca 45x34, dragkedja

Bruksslitage, mindre skador

390582

2016-06-22