Fanny Brate stilleben

Fanny Brate stilleben
Fanny Brate stilleben
Fanny Brate stilleben
Fanny Brate stilleben
Fanny Brate stilleben
Fanny Brate stilleben

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FANNY BRATE (1861-1940): Stilleben med blommor och silverpokal, signerad och daterad Fanny Brate 1905, olja på duk, ca 35x29 cm

390589

2016-06-14