Rörstrand
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIEDESTAL, YTTERFODER, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, reliefdekor av akantusblad i guld, total höjd 108 cm
Krackeleringar, ytterfodret med lagning samt ej ursprungligen tillhörande
390646
2016-06-14