Rörstrand

Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand
Rörstrand

Klubbat för:

1 000 SEK

3 000 SEK

PIEDESTAL, YTTERFODER, 1800-talets slut, Rörstrand, majolika, reliefdekor av akantusblad i guld, total höjd 108 cm

Krackeleringar, ytterfodret med lagning samt ej ursprungligen tillhörande

390646

2016-06-14