Matsalsbord
Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATSALSBORD, 1900-tal, mahogny, på två fyrdelade pelarfötter med mässingsavslut, 5 iläggsskivor varav 2 med sarg, höjd ca 75, 210x110 cm, iläggsskivorna 55 cm, total längd 485 cm
Bruksslitage
390663
2016-06-14