Matsalsbord

Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord
Matsalsbord

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSBORD, 1900-tal, mahogny, på två fyrdelade pelarfötter med mässingsavslut, 5 iläggsskivor varav 2 med sarg, höjd ca 75, 210x110 cm, iläggsskivorna 55 cm, total längd 485 cm

Bruksslitage

390663

2016-06-14