Skrivbord karmstol

Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol
Skrivbord karmstol

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, bemålade, 3 lådor i sargen, förgyllda beslag, höjd ca 75, 125x65, sitthöjd 46 cm

390671

2016-06-15