Gräddkannor silver

Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver
Gräddkannor silver

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

GRÄDDKANNOR, 2 st, silver, Johan Erik Brandt, Luleå 1851 resp. Birmingham 1903, längd 12-15 cm, vikt ca 240 g

Slitage, bucklor

390672

2016-06-14