Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
GRÄDDKANNOR, 2 st, silver, Johan Erik Brandt, Luleå 1851 resp. Birmingham 1903, längd 12-15 cm, vikt ca 240 g
Slitage, bucklor
390672
2016-06-14