Skrivbord nyrokoko
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 1800-tal, nyrokoko, sarg med lådor, fanér i valnöt, nyckelskyltar i pärlemor, profilerad och konturerad skiva med skrivyta, träskuren dekor, höjd ca 78, 147x87 cm, nyckel medföljer
Smärre slitage, skrivytans beklädnad senare
390680
2016-06-15