Skrivbord nyrokoko

Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko
Skrivbord nyrokoko

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1800-tal, nyrokoko, sarg med lådor, fanér i valnöt, nyckelskyltar i pärlemor, profilerad och konturerad skiva med skrivyta, träskuren dekor, höjd ca 78, 147x87 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage, skrivytans beklädnad senare

390680

2016-06-15