Karmstolar fotpall
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
KARMSTOL, 1800-talets första hälft, sengustavianskt provinsarbete, bemålad, skuren dekor, randig klädsel, sitthöjd ca 45, FOTPALL, sengustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, randig klädsel, fotpallens mått 25, 45x28 cm
Kuntoraportti
Senare bemålade, senare klädsel, smärre ytskador
390684
Päivämäärä:
2016-06-15