Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYR BÄGARE, BURK med LOCK SERVIETTRINGAR, DOSOR, SMÖRSNÄCKOR, SALTKAR, SALTSKEDAR, silver, 1900-tal, silvervikt ca 400 g
Slitage, gravyrer
390685
2016-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här