Miniatyrbägare dosor silver

Miniatyrbägare dosor silver
Miniatyrbägare dosor silver
Miniatyrbägare dosor silver
Miniatyrbägare dosor silver
Miniatyrbägare dosor silver
Miniatyrbägare dosor silver
Miniatyrbägare dosor silver
Miniatyrbägare dosor silver
Miniatyrbägare dosor silver
Miniatyrbägare dosor silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYR BÄGARE, BURK med LOCK SERVIETTRINGAR, DOSOR, SMÖRSNÄCKOR, SALTKAR, SALTSKEDAR, silver, 1900-tal, silvervikt ca 400 g

Slitage, gravyrer

390685

2016-06-15