Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
GUNNAR ÅBERG (1869-1894): Fåglar på trädgren,
signerad och daterad Gunnar Åberg 91, olja på duk, 17x29 cm
390690
2016-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här