Gunnar Åberg

Gunnar Åberg
Gunnar Åberg
Gunnar Åberg
Gunnar Åberg
Gunnar Åberg
Gunnar Åberg

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

GUNNAR ÅBERG (1869-1894): Fåglar på trädgren,
signerad och daterad Gunnar Åberg 91, olja på duk, 17x29 cm

390690

2016-06-15