Jacob Hägg

Jacob Hägg
Jacob Hägg
Jacob Hägg
Jacob Hägg

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JACOB HÄGG (1839-1931) sannolikt, ´´Anna´´, signerad I.H, akvarell, ca 9x14 cm

390715

2016-06-15