PG Thelander etsning

PG Thelander etsning
PG Thelander etsning
PG Thelander etsning
PG Thelander etsning
PG Thelander etsning
PG Thelander etsning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

P.G. THELANDER (född 1936): (3), Komposition med äpple, signerad P. G. Thelander, 136/150, färgetsning, 24x32 cm

390721

2016-06-15