Mina Carlson-Bredberg

Mina Carlson-Bredberg
Mina Carlson-Bredberg
Mina Carlson-Bredberg
Mina Carlson-Bredberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MINA CARLSON-BREDBERG (1857-1943): "Anna-Stina", signerad och daterad C Bredberg 1929, olja på pannå, ca 27x20 cm,
UTSTÄLLD: Stockholms Stadsmuseum

Ytskador

390727

2016-06-18