Friedl Holtzer Kjellberg skål

Friedl Holtzer Kjellberg skål
Friedl Holtzer Kjellberg skål
Friedl Holtzer Kjellberg skål
Friedl Holtzer Kjellberg skål
Friedl Holtzer Kjellberg skål
Friedl Holtzer Kjellberg skål
Friedl Holtzer Kjellberg skål
Friedl Holtzer Kjellberg skål

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRIEDL HOLTZER KJELLBERG, skål, Arabia Finlandia, signerad och daterad F. Holtzer -33, även ristad signatur, höjd ca 6 cm, diameter ca 30 cm

Tillverkningsdefekter

390729

2016-06-18