Klubbat för:
7 200 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
MARIANNE ÅGREN (född 1943): Blomsterbord, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 84 x 104 cm
Zustandsbeschreibung
390732
2016-06-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner