Fritz Ahlgrensson

Fritz Ahlgrensson
Fritz Ahlgrensson
Fritz Ahlgrensson
Fritz Ahlgrensson
Fritz Ahlgrensson
Fritz Ahlgrensson

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRITZ AHLGRENSSON (1838-1902): ´´Nattlig utsikt mot Fjällbacka gamla fyr i Bohuslän på västkusten´´, signerad och daterad 1897, olja på duk, ca 41x72 cm

390735

2016-06-18