Pietro Dalla Santa

Pietro Dalla Santa
Pietro Dalla Santa
Pietro Dalla Santa
Pietro Dalla Santa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIETRO DALLA SANTA (född 1931): "Vårt dagliga bröd", signerad P Dalla Santa 1962, olja på duk, ca 33 x 24 cm

390739

2016-06-15