Ekselius sideboard

Ekselius sideboard
Ekselius sideboard
Ekselius sideboard
Ekselius sideboard
Ekselius sideboard
Ekselius sideboard
Ekselius sideboard
Ekselius sideboard
Ekselius sideboard
Ekselius sideboard
Ekselius sideboard
Ekselius sideboard

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KARL ERIK EKSELIUS (1914-1998), sideboard,1960-tal, skjutdörrar med bakomliggande lådor och hyllplan fanerade i valnöt, höjd ca 80, 218x49 cm

Skador, repor, fläckar

390740

2016-06-17