Golvurnor Kina

Golvurnor  Kina
Golvurnor  Kina
Golvurnor  Kina
Golvurnor  Kina
Golvurnor  Kina
Golvurnor  Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVURNOR, 2 st., snarlika, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått av blommor och fåglar, höjd ca 48 cm

Lagningar, nagg

390741

2016-06-17