Fåtölj i Louis XVI-stil
2016-06-17
390743
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-tal, Louis XVI-stil, träskuren dekor, klädd i gulmönstrat tyg
Fläckar, slitage