Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIIFERAD KONSTNÄR, lekande barn med bardisan, olja på duk, uppklistrad på pannå, 64x53 cm

Dukskador

390744

2016-06-15