Loui Legrand etsning och akvatint

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUIS LEGRAND (Frankrike, 1863-1951): Balettdansös, signerad i plåten och signerad Louis Legrand, stämpel, 18/50, etsning 11,5x11,5 cm

390755

2016-06-15