Maj Bring oljemålning

Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning
Maj Bring oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAJ BRING (1880-1971): Skogsmotiv, signerad och daterad Maj Bring -48, olja på duk, ca 56x64 cm

390756

2016-06-15