Klubbat för:
13 500 SEK
10 000 SEK
MATBORD, enligt uppgift modell "modell Kennedy", 1900-talets andra hälft, England, mahognyfanér, mässingsskodda ben, med en iläggsskiva à 55, höjd 77, ca 245x126 cm
Slitage
390766
2016-06-18