Sängbord Englesson

Sängbord Englesson
Sängbord Englesson
Sängbord Englesson
Sängbord Englesson
Sängbord Englesson
Sängbord Englesson
Sängbord Englesson
Sängbord Englesson

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, 2000-tal, Englesson, ek, sarg med låda, höjd ca 60, 55x45 cm

Slitage, en med ytskada

390767

2016-06-15