Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Cheval Royal, 1970, signerad och numrerad Dali 47/100, torrnål och kolorering, bildmått ca 32x25 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 429
390782
2016-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här