Salvador Dali

Salvador Dali
Salvador Dali

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Cheval Royal, 1970, signerad och numrerad Dali 47/100, torrnål och kolorering, bildmått ca 32x25 cm

LITTERATUR: Michler/Löpsinger 429

390782

2016-06-18