Urna Rörstand 1700-tals modell

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

URNA, med lock, Rörstrand, 1700-talsmodell, höjd ca 38 cm

Dekor med skador / lagningar

390793

2016-06-15