Lanternor

Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor
Lanternor

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LANTERNOR, 2 st, 1900-tal, koppar respektive mässing, höjd ca 38 resp 19 cm

Kopparlanternan med naggat glas

390810

2016-06-15