Gösta Almgren gips

Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips
Gösta Almgren gips

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA ALMGREN (1888-1954): Kvinnohuvud, signerad och daterad Gösta Almgren 1931, gips, total höjd ca 40 cm

Skador

390813

2016-06-15