David Wretling skulptur

David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur
David Wretling skulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

1 000 SEK

DAVID WRETLING (1901-1986): Pojkporträtt, byst, signerad och daterad David Wretling 34, patinerat stengods, höjd ca 32 cm

Slitage

390818

2016-06-15