Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GOLVSPEGEL, nyrokoko, 1800-talets slut, förgylld, dekor i pastellage, höjd 267x77 cm

Slitage, skador, lagningar, anlupet glas

390820

2016-06-15