Lars Huck Hultgren

Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren
Lars Huck Hultgren

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

LARS HUCK HULTGREN (född 1931): Stilleben med blommor och dalahäst, signerad Huck, olja på duk, 95x69 cm

390837

2016-06-15