Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Nakenstudie, signerad Ph de Rougemont, olja på pannå, 47,5 x 44,5 cm
390839
2016-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här