Philppe de Rougemont oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PHILIPPE DE ROUGEMONT (1891-1965): Nakenstudie, signerad Ph de Rougemont, olja på pannå, 47,5 x 44,5 cm

390839

2016-06-18