Stringhylla

Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, stringhylla, 18 delar, bestående av 14 hyllplan fanerade i alm och teak, 2 blågrålackerade gavlar, 2 sängbord, gavlarnas höjd 220 cm

Bruksslitage och ytskador

390884

2016-06-15