Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
PAUL LECOMTE (1842-1920), landskap med väg, signerad Paul Lecomte, olja på pannå, ramad (rikt dekorerad 1800-tals-ram) dagermått 26 x 34 cm.
Zustandsbeschreibung
390887
2016-06-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner