Fotogenlampa

Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa
Fotogenlampa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA för bord, 1800/1900-tal, blandstil, utförd i grönpatinerad brons med förgyllda detaljer, senare frostad kupa med dekor, höjd ca 69 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

390891

2016-06-15