Zorn etsning

Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning
Zorn etsning

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "Tidigt", 1914, signerad Zorn, etsning, 24,7x17,8 cm, Asplund, Litteratur: ZG 262, H&H 272

Något gulnad

390893

2016-06-18