Oskar Bergman akvareller

Oskar Bergman akvareller
Oskar Bergman akvareller
Oskar Bergman akvareller
Oskar Bergman akvareller

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR BERGMAN (1879-1963): (2), Skymningslandskap med vattendrag, signerade Oskar Bergman, akvareller, ca 10 x 7 cm vardera

390896

2016-06-18