Skeppsur

Skeppsur
Skeppsur
Skeppsur
Skeppsur
Skeppsur
Skeppsur
Skeppsur
Skeppsur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEPPSUR samt barometer, 1900-tal monterade på tygklädd platta, mässing och glas, nyckel medföljer, plattan ca 25 x 45 cm

Visst slitage.

390897

2016-06-16