Anders Zorn

Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn
Anders Zorn

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): "De tre gracerna", etsning, 1910, signerad Zorn, 16 x 12 cm

LITTERATUR: Asplund 236, Hjert & Hjert 257, Zorn Gallery 236

390898

2016-06-18