Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): "De tre gracerna", etsning, 1910, signerad Zorn, 16 x 12 cm
LITTERATUR: Asplund 236, Hjert & Hjert 257, Zorn Gallery 236
390898
2016-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här