Arne Jacobsen Myranstolar
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARNE JACOBSEN, stolar, 6 st, modell "Myran", design Arne Jacobsen för Fritz Hansen, formgivna 1951-52, fanerade i bok, delvis etikettmärkta, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage och ytskador, en kåpa saknas
390899
2016-06-16