Indopersiska träsnitt

Indopersiska träsnitt
Indopersiska träsnitt
Indopersiska träsnitt
Indopersiska träsnitt

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

TRÄSNITT, 4 st, indopersiska, akvarellerade, varierande format, största ca 19x17 cm

Fläckar. Skador och lagningar

390909

2016-06-17