Trädgårdsmöbel

Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel
Trädgårdsmöbel

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 dlr, 1900-talets slut, rotting, vit/grålackerad, bordsskiva i glas, bordets mått höjd ca 65, diameter 52, karmstolarnas sitthöjd ca 37 cm, dynor medföljer

Bruksslitage

390916

2016-06-16