Trädgårdsmöbel
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 3 dlr, 1900-talets slut, rotting, vit/grålackerad, bordsskiva i glas, bordets mått höjd ca 65, diameter 52, karmstolarnas sitthöjd ca 37 cm, dynor medföljer
Bruksslitage
390916
2016-06-16