C. Göran Karlsson

C. Göran Karlsson
C. Göran Karlsson
C. Göran Karlsson
C. Göran Karlsson
C. Göran Karlsson
C. Göran Karlsson

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944), signerad och daterad CGK 1989, geometrisk komposition, 112 x 84 cm

Diverse fläckar

390917

2016-06-18